Dolar33.0035 TL
Euro35.9325 TL
Sterlin42.7371 TL
Aydın 40.2 °C
Az Bulutlu

Merkezefendi Sanat Merkezi'nden yıl sonu sergisi ve gösterisi

Merkezefendi Belediyesi Sanat Merkezi Kursiyerleri yıl sonu sergisi ve gösterisi gerçekleştirildi. Başkan Doğan, “Performansları için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

  • 0
  • 24
Merkezefendi Sanat Merkezi'nden yıl sonu sergisi ve gösterisi
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Sanat alanındaki hizmet ve projelerine tüm hızıyla devam eden Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçenin kültürüne ve tarihine ışık tutmak, sanatla iç içe bir nesil yetiştirmek ve 7’den 70’e tüm kursiyerlerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla Merkezefendi’ye kazandırılan ‘Merkezefendi Sanat Merkezi’ kursiyerleri Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yıl sonu sergisi ve gösterisi düzenledi. Sanat Merkezi’nde verilen kurslarda eğitim alan öğrenciler sahneye çıkarak performanslarını sergiledi. Sürpriz olarak ‘Ritmin Melekleri’ sahneye çıkarak birbirinden güzel parçalarıyla salondaki vatandaşlara büyük bir coşku yaşattı.
İki gün boyunca gerçekleştirilen yıl sonu sergisi ve gösterilerine katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da kursiyerlere sertifikalarını bizzat takdim etti. Daha sonra öğrencileri yetiştiren öğretmenlere de katkılarından dolayı çiçek taktim etti.
“SANATIN IŞIĞI MERKEZEFENDİ’MİZİ AYDINLATMAYA DEVAM EDECEK”
Merkezefendi’de 7’den 70’e hep beraber sanatla yaşadığını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Her alanda parmakla gösterilen bir ilçe hedefiyle Merkezefendimize kazandırdığımız Sanat Merkezimizin Enstrüman Kursları Öğrencileri Yıl Sonu Gösterisi’nde söyledikleri ve çaldıkları şarkılarla bizlere sanatın güzelliklerini yaşattı. Performansları için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Sanatın ışığı, Merkezefendi’mizi aydınlatmaya devam edecek” dedi.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

lmen Yeşiltaş Çelik'in

9'uncusu Düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali Sona Erdi

lmen Yeşiltaş Çelik'in "Çerçevesiz" Adlı Sergisi İzleyicileri Kuşadası'nda Buluşturdu

Fethiye’de Galatasaray şampiyonluk gecesi düzenledi

Eski Devlet Bakanı Fikri Sağlar; “Kuşadası Başkan Ömer Günel vizyonu ile Kültür sanat Kenti oldu

Efes Selçuk tiyatro ile renkleniyor!

Whatsapp İhbar Hattı