Dolar28.9073 TL
Euro31.5003 TL
Sterlin36.6248 TL
Aydın 15.2 °C
Çok Bulutlu

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kadın kursiyerler ile bir araya geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Başkarcı Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ndeki kursiyerler ile bir araya geldi. Doğan, “Kadınlarımızın sanatsal uğraşlar içerisinde olduğu bir ilçe için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

  • 0
  • 14
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kadın kursiyerler ile bir araya geldi
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

İlçe genelindeki çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kültür, sanat, spor ve el becerileri kurslarının gerçekleştirildiği merkezleri sık sık ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bu kez de Başkarcı Mahallesi’ne kazandırılan Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ndeki kursiyerleri ziyaret etti. Kurslara katılan kadınlar ile bir araya gelen Başkan Doğan, talep ve görüşleri dinledi.“HER ZAMAN SANATLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”

Merkezefendi’de kadınlara pozitif ayrımcılık olduğunu ifade eden Doğan, “İlçemize çok sayıda Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri kazandırdık. Bu merkezlerimizde kadınlarımız hem sosyalleşiyor hem de verimli vakit geçiriyor. Hemşehrilerimizin bu merkezlerimiz hakkındaki olumlu geri dönüşleri bizim için çok kıymetli. Kadınlarımızın sanatsal uğraşlar içerisinde olduğu, zanaat becerilerini geliştirdikleri bir Merkezefendi için çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman kadınlarımızı destekleyecek ve onların yanında olacağız” diye konuştu.


Yorum Yaz
Diğer Haberler

Genç ressamın eserleri Bodrumlu sanatseverlerle buluştu

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tiyatro oyuncularını ayakta alkışladı

“Sihirli Gemi” çocuk oyunu her Cumartesi sahnede

Aktif Yaş Alma Merkezi’ndeki büyüklerin resim sergisine yoğun ilgi

Stratonıkeıa görsel sanatlar ve şiir sergisi

3 beş 8 ve diğer şeyler oyunu’ sanatseverlerle buluşuyor

Whatsapp İhbar Hattı