Dolar28.9073 TL
Euro31.5003 TL
Sterlin36.6248 TL
Aydın 15.2 °C
Çok Bulutlu

Marmaris dünyanın en büyük turizm fuarında

Dünya’nın en önemli turizm fuarlarından olan World Travel Market (WTM) Londra, 44. kez kapılarını açtı. Fuarda Marmaris de turizm bileşenlerinin katılımıyla oluşturulan stantta tanıtıldı. Belediye Başkanı Mehmet Oktay da fuarda bizzat yer aldı.

  • 0
  • 90
Marmaris dünyanın en büyük turizm fuarında
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Dünya turizm pazarının en önemli destinasyonları ve firmalarının yer aldığı World Travel Market (WTM) Londra, 44’üncü kez kapılarını açtı. Seyahat profesyonellerinin buluştuğu ve iş anlaşmalarının yapıldığı fuarda Marmaris de yerini aldı. Marmaris Belediyesi, GETOB ve Ticaret Odası işbirliğiyle oluşturulan stantta Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, GETOB Başkanı Mustafa Deliveli, Marmaris Ticaret Odası temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk ve Marmarisli turizmciler ilçenin tanıtımını gerçekleştirdi. Fuarda birçok görüşme yapanMarmaris heyetiJet2 Holidays, TUİ, Easy Jet gibi büyük acentelerle 2024 turizm sezonu planlamaları hakkında toplantılar yaptı.MARMARİS’E İLGİ ARTIYOR

Fuarı değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 2024 için çalışmalara vakit kaybetmeden çalışmalara başladıklarını belirterek “Marmaris olarak ana pazarımız olan dünyanın sayılı turizm fuarları arasında yer alan WTM’de yerimizi aldık.Fuarda dünya turizmin nabzını tutuyor, Marmaris'imizi anlatıyoruz. Ayrıca ana pazarımız olan İngiltere’de önde gelen seyahat acenteleri, havayolu firmaları ve tur operatörleri ile görüşmeler yaparak gelecek sezona yönelik planlamalar yapıyoruz. İlk edindiğimiz izlenim Marmaris’e olan ilginin arttığı ve 2024’ün de çok iyi geçeceği yönünde” ifadelerini kullandı.


Yorum Yaz
Diğer Haberler

Yeni ay bereketli başladı; 2 büyük gemi Kuşadası'nda

Norwegian Gem bugün Kuşadası’nda

MSC Poesia Kuşadası’nda

Üç büyük gemi Kuşadası Limanı'nda

Kuşadası Limanı en çok kruvaziyer ağırlayan liman oldu

‘Princess’ Kuşadası Limanı'na yanaştı

Whatsapp İhbar Hattı