Dolar33.0035 TL
Euro35.9325 TL
Sterlin42.7371 TL
Aydın 38.7 °C
Açık

Kuşadası'nın turizm yatırımında yıldızı Başkan Ömer Günel ile parlıyor

Başkan Ömer Günel'in göreve gelmesinin ardından yapılan yatırım ve yaşama geçirilen projelerle yeniden çekim merkezi haline gelen Kuşadası, 5 yıldızlı turistik bir tesise daha kavuştu. Bu kapsamda kente 12 ay canlılık getirecek olan Elite World Kuşadası Otel, Başkan Ömer Günel'in de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

  • 0
  • 32
Kuşadası'nın turizm yatırımında yıldızı Başkan Ömer Günel ile parlıyor
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Türkiye'nin tatil cenneti Kuşadası, Başkan Ömer Günel'in görevde olduğu dönemde gerçekleştirilen güçlü alt ve üstyapı çalışmaları ile kenti yeniden cazibe merkezi haline getiren projeler sayesinde, önde gelen turizm yatırımcılarını yeniden kendine çekmeye başladı. Bu kapsamda Elite World Hotels & Resort, Türkiye'deki zincir otellerinin 12'inci halkası olan Elite World Kuşadası'nı kentte hizmete açtı. Beş yıldızlı turistik tesisin açılışı için düzenlenen törene Başkan Ömer Günel, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Elite World Hotels & Resort İcra Kurulu Başkanı Vedat Elik, Yönetim Kurulu Üyeleri Emel Elik Bezaroğlu ve Sedat Elik, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda turizmci katıldı.

'PANDEMİ DÖNEMİNİ FIRSATA ÇEVİRDİK’

Elite World Kuşadası'nın açılış töreninde konuşan Başkan Ömer Günel, "Türkiye'nin turizmdeki amiral gemisi olan Kuşadası'nın zincir otellerden birine ev sahipliği yapacak olması beni çok mutlu etti. Çünkü Kuşadası, geçen zaman içerisinde turizmi çok iyi yönetemediği için gerilere gitti. Biz göreve geldikten sonra ekip arkadaşlarımızla birlikte Kuşadası'nı eski potansiyeline kavuşturmak için var gücümüzle çalıştık. Pandemi dönemini fırsata çevirerek Kuşadası'nın tüm çehresini değiştirdik. Pandemi bittiğinde de misafirlerimizi yeni yüzümüzle karşıladık. Kuşadası'na 5 zincir otel daha geliyor. Bu anlamda Kuşadası 50 bin nitelikli yatak kapasitesiyle pandemi sonrası Türkiye'de turizmin parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Biz Kuşadası Belediyesi olarak kentimize yatırım yapmaya, hizmet etmeye ve yatırımcının önünü açmaya devam edeceğiz. Elite World Kuşadası çok güzel bir otel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Sahilleri konforlu ve hijyenik tatilin adresi olmayı sürdürüyor

Ünlü tatil beldesi Bodrum'da yerli turist sayısı düştü, yabancı turist sayısı arttı!

Kuşadası'nın nüfusu bayramda 1 milyonu geçti, ilçeye 111 bin 499 araç giriş yaptı

Kurban Bayramı tatilinde kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi

Kuşadası’nda Kurban Bayramı yoğunluğu başladı

Bodrum’da bayram tatili başlamadan trafik başladı

Whatsapp İhbar Hattı