Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 20.7 °C
Açık

Kuşadası Belediyesi'nden sağlık çalışanlarına ziyaret

Kuşadası Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kentteki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, doktorlar ve çalışanların bayramını kutladı. Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol ve Özel Kalem Müdürü Cevat Göğez, Başkan Ömer Günel adına çalışanlara çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.

  • 0
  • 22
Kuşadası Belediyesi'nden sağlık çalışanlarına ziyaret
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Güvercin Masa Gezici ekibi ile birlikte ilk olarak Kuşadası İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne giden Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol ve Kuşadası Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cevat Göğez, doktor ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Çalışanlara görevlerinde başarılar dileyerek kendileri için özel olarak hazırlanan pasta, çiçek ve Başkan Ömer Günel’in kutlama mektubunu veren Şenol ve Göğez daha sonra kentteki diğer sağlık kuruluşlarını ziyaret etti.

Gecesini gündüzüne katarak çalışan fedakâr doktor ve sağlık emekçilerine gayretleri için teşekkür eden Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol, “Kendimizin ve en yakınlarımızın canlarını gönül rahatlığıyla emanet ettiğimiz değerli sağlık çalışanlarımızın hakkını ödememiz mümkün değil. Başkanımız Ömer Günel adına hepsinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Ramazan boyunca Aydın'da 104 bin işletme denetlendi

Sağlık ekipleri bayrama hazır

Söke 'de Okul Kantinleri Denetimden Geçti

İl Sağlık Müdürü Şenkul, Söke’de incelemelerde bulundu

Evde sağlık hizmeti alan hastalar takip edilmeye devam ediyor

Karın ağrısı ve kilo kaybı şikayetiyle başvurdu, kanser olduğunu öğrendi

Whatsapp İhbar Hattı