Dolar33.0035 TL
Euro35.9325 TL
Sterlin42.7371 TL
Aydın 40.1 °C
Açık

Bodrum’da bayram tatili başlamadan trafik başladı

Turizmin gözbebeği Bodrum’da Kurban Bayramı tatili başlamadan trafik başladı. 9 günlük kurban bayramı tatilini fırsat bilen yerli turist Bodrum’a tatil başlamadan akın etmeye başladı. Araçlarıyla ilçeye gelenler uzun kuyruklar oluşturdu, trafik felç oldu.

  • 0
  • 34
Bodrum’da bayram tatili başlamadan trafik başladı
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Yaz tatili ve 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin aynı zamana denk gelmesi yerli turistin Bodrum’a akın etmesine sebep oldu. Cuma günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatiline 1 gün kala Bodrum’da trafik kuyrukları oluşmaya başladı. Tatile 1 gün önceden araçlarıyla gelen 2’inci konut sahipleri ve otelde konaklayacak olan yerli turist Bodrum’da trafiği durma noktasına getirdi. Uzun araç kuyruklarının oluştuğu ilçede Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri canla başla çalışmaya başladı. Özellikle ana yolda oluşan trafik kuyruğu dikkatlerden kaçmadı. 40 dereceyi bulan bunaltıcı sıcaklarda ilerlemeye çalışan araç sürücüleri zaman zaman çileden çıktı.

Kurban Bayramı tatili boyunca ilçenin nüfusunun 1 milyonu bulacağı ön görülüyor. Birçok otelin doluluk oranları yüzde 90’lara çıktığı da öğrenildi. Bodrum Kaymakamlığı ilçede güven ve huzuru sağlamak için ilçeye takviye polis getirttirdi. Bodrum Belediyesi saha ekiplerinin ise 24 saat esaslı çalışacağı öğrenildi. Uçak ve otobüs firmaları ise Bodrum’a ek sefer koydukları öğrenildi. İlçeye 24 saat içerisinde 20 bin aracın giriş yaptığı öğrenildi.


Bodrum’da bayram tatili başlamadan trafik başladı

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Sahilleri konforlu ve hijyenik tatilin adresi olmayı sürdürüyor

Ünlü tatil beldesi Bodrum'da yerli turist sayısı düştü, yabancı turist sayısı arttı!

Kuşadası'nın turizm yatırımında yıldızı Başkan Ömer Günel ile parlıyor

Kuşadası'nın nüfusu bayramda 1 milyonu geçti, ilçeye 111 bin 499 araç giriş yaptı

Kurban Bayramı tatilinde kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi

Kuşadası’nda Kurban Bayramı yoğunluğu başladı

Whatsapp İhbar Hattı