Dolar33.0035 TL
Euro35.9325 TL
Sterlin42.7371 TL
Aydın 41.1 °C
Az Bulutlu

Başkan Zencirci’den SMA’lı Linda bebeğe destek çağrısı

Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci SMA TİP2 hastası Linda Pekşen’i ağırladı. Anne ve babasıyla Başkan Zencirci’yi ziyaret eden 2 yaşındaki minik Linda neşesi ve heyecanıyla beldiyeye renk kattı. Şu an 11 kilo olan ve 13 kiloyu aşmaması gereken Linda için her geçen anın kıymetli olduğunu vurgulayan ailesi Başkan Zencirci’den destek istedi. Başkan Zencirci de elinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek minik Linda’nın hayata tutunması için vatandaşlara çağrıda bulundu. Ayrıca makam odasının girişine ve belediyenin danışma bankosuna bağış kutusu koyduran Başkan Zencirci SMS veya banka havalesi dışında yardım etmek isteyen hayırseverlerin ve ziyarete gelen vatandaşların bu kutulara yardımlarını yapabileceklerini ifade etti.

  • 0
  • 28
Başkan Zencirci’den SMA’lı Linda bebeğe destek çağrısı
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

İLK DESTEK TEKİN MUHTARI HÜSNİYE ADIGÜZEL’DEN
SMA’lı Linda bebeğin ilk bağışını Başkan Zencirci’yi ziyaret eden Tekin Mahalle Muhtarı Hüsniye Adıgüzel yaptı. Bir an önce sağlığına kavuşması için iyi dileklerini ileten Adıgüzel herkesi kampanyaya destek vermeye çağırdı.
LİNDA’NIN 85 GÜNLÜK BAĞIŞ İZİN SÜRESİ KALDI
Valilik izniyle başlattıkları bağış kampanyasında 85 günü kalan minik Linda’nın bağış toplanma seviyesi %29’a ulaşmış durumda ve tedavisi için 1 milyon 822 bin ABD doları değerindeki ZOLGENSMA isimli ilacın temin edilmesi gerekiyor.

“BAĞIŞ KUTUSU MAKAM KATINDA DURACAK RANDEVUYA GELEN HERKES BAĞIŞ YAPACAK”
SMA’lı Linda’ya destek çağrısı yapan Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci minik yavrumuz için her saniye önemli sadece Germencik Aydın değil tüm ülke olarak el ele verip minik yavrumuza destek olmalıyız.” dedi. Zencirci “Bugün çok güzel bir ziyaretçim var. Adı Linda. SMA hastası. Onun bu mücadelesinde bizler de elimizden gelenin fazlasını yapmalı her anın kıymetli olduğu bir süreç geçiren minik yavrumuza destek olmalıyız. Germencik Belediyesi olarak makam katımızda ve belediyemizin girişinde bağış kutusu bırakarak desteklerinizi bekliyoruz. Gelen giden her misafirimizin, her vatandaşımızın az çok demeden desteği önemli.” dedi.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Halk Ada Markette Yerel Ürünler Artık Daha Uygun Fiyata

Siyaset ve Anayasa Söyleşisi İbramaki'de Büyük İlgi Gördü

Fikri Sağlar; Cumhuriyet dönemi, kültür ve sanat açısından bir dönüm noktasıdır

Efes Selçuk'ta Esnafın Sorunlarına Çözüm Esnaf Masası Hizmete Başladı

Eğitim Laik Bilimsel Demokratik Kamusal Haktır!

Başkan Ömer Günel Davutlar Cemevi'nde Matem Orucu açma yemeğine katıldı

Whatsapp İhbar Hattı