Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 19.5 °C
Açık

Başkan Ömer Günel, zanaatkarlar ve esnafla bir arada

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi zanaatkarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Ömer Günel, zanaatkarlara sanayi sitesinin alt ve üstyapısının tamamen yenileceğinin sözünü verdi.

  • 0
  • 21
Başkan Ömer Günel, zanaatkarlar ve esnafla bir arada
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Kuşadası’nda göreve geldiği günden bu yana modern bir turizm kenti yaratmanın yanında köklü alt ve üstyapı sorunlarına da kalıcı çözümler üreten Başkan Ömer Günel, sabah mesaisine kentin farklı noktalarnda hemşehrileriyle bir araya gelerek başlıyor. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel son olarak Kirazlı Mahallesi'nde bulunan Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi'nde zanaatkarlarla buluştu. Toplantıda söz alan zanaatkarlar, Başkan Ömer Günel’e taleplerini iletti. Başkan Ömer Günel ise bir sonraki dönemde yaşama geçireceği projelerini zanaatkarlarla paylaştı.

Kuşadası Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi'nin alt ve üstyapısını tamamen yenileyeceklerini belirten Başkan Ömer Günel, "Daha önce Kuşadası Sanayi Sitesi'nin tüm sorunlarını çözdük. Sanayi Sitesi şu an pırıl pırıl. Yaklaşık 115 zanaatkarımızın olduğu Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi'ne önce yağmur suyu hattı döşeyeceğiz. Daha sonra da yollarını yenileyeceğiz. Burası zanaatkarlara yakışır bir hale gelecek. Ben Kuşadası'na hizmet etmek için geldim. Verdiğim sözlerin hepsi şu ana kadar tutuldu" diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Başkan Ömer Günel, yeni dönemde sosyal yardımların artacağına değindi

İYİ Partililerin ilk meclis şaşkınlığı

AK Parti grubundan Başkan Ömer Günel’e teşekkür

Kuşadası Belediye Meclisi’nin yeni görev dağılımı belli oldu

YSK itirazları değerlendirdi, karar verildi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel mazbatasını aldı

Whatsapp İhbar Hattı