Dolar28.9073 TL
Euro31.5003 TL
Sterlin36.6248 TL
Aydın 15 °C
Çok Bulutlu

Başkan Ömer Günel yerel medya temsilcileriyle bir araya geldi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, yerel medya temsilcileri ile kahvaltıda buluştu. 4 buçuk yıllık görev süresi boyunca yaşama geçirdiği hizmet ve projelerle ilgili olarak medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ömer Günel “Kuşadası özlenen bir hizmet dönemi geçirdi. Karnemiz gayet iyi. Önümüzdeki 5 yıl da birlikteyiz” dedi.

  • 0
  • 15
Başkan Ömer Günel yerel medya temsilcileriyle bir araya geldi
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Başkan Ömer Günel, Kuşadası’nda faaliyet gösteren yerel medya temsilcileri ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve CHP Kuşadası İlçe Örgütü yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Ömer Günel, aracısız diyalog kurmanın önemine dikkat çekerek “Sizlerin kentimiz ile ilgili fikir ve önerileri bizler açısından çok değerli” dedi. Göreve geldiği 2019 yılından bu yana Kuşadası genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ömer Günel, adaylığı ile ilgili soruya “Parti büyüklerimizin takdiri ve hemşehrilerimizin desteği ile önümüzdeki 5 yıl da birlikteyiz. Karnemiz iyi. Kuşadası 25 yıldır almadığı hizmeti bu dönemde aldı. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz son 4 buçuk yıllık dönemde kentimize adeta hizmet akıttı. Devletin hiçbir kurumu ile kavgalı değiliz. Kuşadası tarihinde yaşamadığı bir takas ve trampa dönemi yaşadı. İlçe örgütümüz ile uyumluyuz. Partimin beni tekrar aday göstermemesi için en ufak bir sebep yok” dedi.

“ÇIRAKLIK DÖNEMİM BİTTİ, KALFALIK VE USTALIK DÖNEMİM BAŞLIYOR”

Başkan Ömer Günel, belediye başkanlığı için uzun süre hazırlık yaptığını, Kuşadası’nın sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bilerek koltuğa oturduğunu belirterek “Bu nedenle de vakit kaybetmeden kolları sıvayarak hızlı bir hizmet süreci geçirdik. Yerel seçimde elbette ki karşımızda rakiplerimiz olacak. Ben rakibim kim olursa olsun her sınavı ciddiye alırım. Önemli olan karşımızdakinin kim olduğu değil, bizim ne kadar hazır olduğumuzdur. Rakiplerimiz koltuklarından kalkana kadar biz yolu yarılarız. Bu dönem çıraklık dönemimdi. Önümüzdeki dönem kalfalık ve ustalık dönemim olacak” diye konuştu.

“KUŞADASI’NA KALİTELİ HİZMET STANDARTI GETİRDİK”

Belediye başkanlığının 24 saat mesai, akıl, cesaret ve mevzuata hâkimiyet gerektiren çok ciddi bir iş olduğunun altını çizen Başkan Ömer Günel “Pandemi, iki büyük deprem ve ekonomik kriz gibi olumsuzlukların üst üste yaşandığı bir görev süresi geçirmiş olmamıza rağmen kentimize hizmet etmek ve hemşehrilerimize destek olmak için kesintisiz çalışmayı sürdürdük. Değişime de hep beraber tanık oluyoruz. Bizim hedefimiz Kuşadası’na kimsenin altına inmeye cesaret edemeyeceği kalitede bir hizmet standardı getirmekti. Bunu da başardık” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Belediyesi, Kadın Sığınma Evi ile ilgili gerçeği yansıtmayan açıklamalara cevap verdi

Yerel Seçim takvimi Resmi Gazete’de yayımlandı

Kuşadası CHP İlçe Örgütü Başkanı Gürbilek: "Üstünlerin hukukunu değil, hukukun üstünlüğünü savunuyoruz’’

Başkan Gürün 2024 yerel seçimlerinde aday olmayacağın açıkladı

CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz: ''Öğretmenlerimize hak ettikleri değer verilmeli”

CHP'de seçim takvimi belli oldu

Whatsapp İhbar Hattı