Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 19.3 °C
Açık

Başkan Ömer Günel’den esnafa müjde; 2024 sezonu çok iyi geçecek

Başkan Ömer Günel, Kuşadası ekonomisinin kalbinin attığı turistik çarşılardan olan Grand ve Orient Bazaar'ı ziyaret ederek esnafa 'hayırlı sezonlar' dileğinde bulundu. Esnafın talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Ömer Günel, "Bu yıl Kuşadası'nı çok iyi bir sezon bekliyor. Hem kentimize gelen yabancı turist sayısında hem de limanımıza yanaşacak kruvaziyer gemisi sayısında önemli bir artış var" dedi.

  • 0
  • 25
Başkan Ömer Günel’den esnafa müjde; 2024 sezonu çok iyi geçecek
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Görevde olduğu 5 yılda Kuşadası’na 2 milyar 925 milyon TL yatırım yaparak rekor kıran Başkan Ömer Günel, kentin en önemli turistik çarşılarından olan Grand ve Orient Bazaar'da esnaf tarafından samimi ve güleryüzlü bir şekilde karşılandı. Başkan Ömer Günel'in ziyaretine Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turan,Seyfi Seyhan Süvari ve CHP'li belediye meclis üyesi adayları da katıldı. Kuşadası Belediyesi tarafından yenilenerek modern ve estetik bir görünüme kavuşturulan her iki çarşıya, Kuşadası Limanı'na yanaşan 3 kruvaziyer gemisinden inen yabancı turistlerin gösterdiği ilgi de dikkatleri çekti. Esnafın dükkanlarını tek tek dolaşarak hayırlı sezonlar dileyen Başkan Ömer Günel sorun, talep ve önerileri de dinledi. Grand ve Orient Bazaar esnafı da bugüne kadar kente ve turistik çarşılara gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlar için Başkan Ömer Günel'e teşekkür etti.

Kuşadası'nı 2024 yılında çok iyi bir sezonun beklediğini belirten Başkan Ömer Günel, "Kuşadası Belediyesi olarak kentimizi güzelleştirmek ve diğer turizm kentleri arasında ön plana çıkarmak için 5 yıl boyunca var gücümüzle çalıştık. Bugün Kuşadası artık örnek alınacak bir turizm kenti haline gelmeye başladı. Bu yıl hem kentimizi ziyaret eden yabancı turist sayısında hem de limanımıza yanaşacak kruvaziyer gemisi sayısında önemli bir artış yaşanacak. Çalışmalarımızın meyvesini topluyor olmak mutluluk verici. Tüm esnafımıza hayırlı sezonlar diliyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Marmaris Kaymakamı, 'bayram için hazırız' dedi

Marmaris'te bayram yoğunluğu yaşanacak

2500 yıllık kaya mezarı turizme kazandırılıyor

Büyük kruvaziyer gemisi Kuşadası Limanı'na yanaştı

Lüks kruvaziyer gemisi Kuşadası'na yanaştı

Sun Princess tekrar Kuşadası'nda!

Whatsapp İhbar Hattı