Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 19.8 °C
Açık

Başkan Ömer Günel'den eğitime ve öğrencilere destek

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Eğitim ve Bilim İş Görenleri Sendikası (EĞİTİM İŞ) ile Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM SEN) Kuşadası Temsilciliklerini ziyaret etti. Sendika yöneticilerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Ömer Günel, "Öğretmen ve öğrencilerimizin hep yanında oldum, olmaya da devam edeceğim" dedi.

  • 0
  • 20
Başkan Ömer Günel'den eğitime ve öğrencilere destek
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Görevde olduğu 5 yılda eğitime verdiği kesintisiz destekle dikkat çeken Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, EĞİTİM İŞ VE EĞİTİM SEN sendikalarının yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Ömer Günel'in ziyaretine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık ve CHP belediye meclis üyesi adayları da katıldı. Başkan Ömer Günel, her iki ziyarette sendika yöneticilerine bugüne kadar eğitim kurumları ve öğrencilerle ilgili yaşama geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Daha sonraysa gelen sorun ve talepleri dinleyip, soruları yanıtladı.

KÜTÜPHANE VE KİTAP KAFELERİN SAYISI HIZLA ARTACAK
Kuşadası Belediyesi'nin yetki ve imkanları dahilinde her zaman öğretmen ve öğrencilerin yanında olduğunu belirten Başkan Ömer Günel, "Öncelikle benim de ailemde en başta eşim olmak üzere birçok öğretmen bulunuyor. Bu nedenle hem sizin hem de öğrencilerimizin yaşadığı sorunları çok yakından biliyorum. Bu yıl Adalı Kart'a ek olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için Kantin Kart uygulamasını başlatacağız. Böylece aileler çocuklarının cep harçlıklarını düşünmek zorunda kalmayacak. Yine öğrencilerimiz için beslenme çantası ve eğitim yardımı desteğimiz devam edecek. Ayrıca kentimize İkiçeşmelik Mahallesi'nde olduğu gibi yeni kütüphane ve kitap kafeler kazandırarak sayılarını hızla artıracağız” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Yangına hassas iller arasında yer alan Muğla’da eğitim verildi

Kuşadası’nda öğrenciler gezerek öğreniyor

Öğrencilere farkındalık eğitimi verildi

Aydın’da sınav yoğunluğu yaşandı

YKS başvurularında son gün!

Başkan Oktay, Urfalı öğrencilerin isteğini kırmadı

Whatsapp İhbar Hattı