Dolar28.9073 TL
Euro31.5003 TL
Sterlin36.6248 TL
Aydın 15.5 °C
Çok Bulutlu

Başkan Mehmet Oktay : Vatandaşlarımıza daha keyifli vakit geçirebilecekleri parklar sunuyoruz

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeni parkların yapımının yanı sıra ilçedeki parkları yenilemeye de devam ediyor. Müdürlük ekipleri ilk etapta 20 parkı yenilemek için çalışmalara başladı.

  • 0
  • 16
Başkan Mehmet Oktay : Vatandaşlarımıza daha keyifli vakit geçirebilecekleri parklar sunuyoruz
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Merkez mahallelerden kırsal mahallelere kadar her noktada çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçedeki parkları tamamen yenilemeye başladı. Program dahilinde birçok mahallede aynı anda çalışmalara başlayan ekipler yağmur sezonu öncesi tamamlamak için işi sıkı tutuyor. Merkez, Armutalan, İçmeler, Hatipirimi, Karacasöğüt, Çetibeli mahallelerinde çalışmalara başlayan ekipler 25 mahallenin tamamında yenileme işini gerçekleştirecek."VATANDAŞLARIMIZ İÇİN PARKLARIMIZI YENİLİYORUZ"

İlk etapta 8 parkta başlanan çalışma kapsamında zeminleri sökerek yenileyen ekipler ayrıca oyuncakları, ahşap aksamları ve varsa spor aletlerini de yeniliyor. Ayrıca ağaç budama, çim biçme ve yabani ot temizleme gibi işler de yapılıyor. Çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü söyleyen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Marmaris’i yeni parklarla buluşturmanın yanı sıra mevcut parklarımızı da sürekli bakımdan geçiriyoruz. Bu sefer daha geniş kapsamlı bir çalışma başlatarak tüm parklarımızı baştan aşağı yeniliyoruz. Vatandaşlarımıza daha keyifli vakit geçirebilecekleri parklar sunuyoruz” dedi.


Yorum Yaz
Diğer Haberler

Turunç köşe bucak temizlendi

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi açıklaması

Başkan Ömer Günel: Can dostlarımızı korumak ve yaşamlarını kolaylaştırmak hepimizin görevi

Marmaris’te fırtınayla gelen atıklar temizlendi

Marmarisli öğrenciler can dostları ziyaret etti

Türkiye’de yağmur suyu hasadı yapacak ilk kıyı ilçe belediyesi Kuşadası olacak

Whatsapp İhbar Hattı