Dolar28.9073 TL
Euro31.5003 TL
Sterlin36.6248 TL
Aydın 15.2 °C
Çok Bulutlu

Balavca deresi ulusal fikir yarışması sözleşmesi imzalandı

Milas Balavca Deresi Ulusal Fikir Yarışması sözleşmesi imzalanarak, yarışma komitesi ile birlikte çalışmalar başlatıldı.

  • 0
  • 14
Balavca deresi ulusal fikir yarışması sözleşmesi imzalandı
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Milas Belediyesi Başkanlık Makamında, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve yarışma komitesi üyeleri olan Prof. Dr. Ayşe Güliz Bilgin Altınöz, Prof. Dr. Koray Velibeyoğlu, Doç. Dr. Ayşegül Altınörs Çırak, Dr. Gizem Deniz Güneri, Dr. Zeynep Eraydın, Dr. Özgün Özçakır, Dr. İsmail Ernur Öztekin, Aslıhan Demirtaş, Sami ATA Turak, Barış Ekmekçi, İsa Eren Akbıyık, Dr. Merve Çalışkan, Elif Miray Kısaer Koca, Eda Vardar ve Ege Durgun’un katılımlarıyla imza töreni gerçekleştirildi.

MİLAS'IMIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Törenin ardından konuşan Başkan Tokat; “ Yarışmayı önemsiyoruz. Kentin hareketli noktalarından geçmesi itibariyle önem verdiğimiz bir alan. Geniş pencereden burada güzel bir tasarım, güzel bir öneri beklentimiz var. Bununla ilgili de akademik düzeyde bu işleri yürütmek baştan beri bizim önem verdiğimiz bir konu. Umarım Milas’ın yarınlarına umutla hediye edeceğimiz bir proje olur. Çalışmalarından dolayı komite üyelerimize teşekkür ediyor, Milas’ımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Turunç köşe bucak temizlendi

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi açıklaması

Başkan Ömer Günel: Can dostlarımızı korumak ve yaşamlarını kolaylaştırmak hepimizin görevi

Marmaris’te fırtınayla gelen atıklar temizlendi

Marmarisli öğrenciler can dostları ziyaret etti

Türkiye’de yağmur suyu hasadı yapacak ilk kıyı ilçe belediyesi Kuşadası olacak

Whatsapp İhbar Hattı