Dolar33.0035 TL
Euro35.9325 TL
Sterlin42.7371 TL
Aydın 38.7 °C
Açık

Adalıkart'ın indirim ve avantajları devam ediyor!

Kuşadası Belediyesi tarafından kent sakinleri için isme özel olarak hazırlanarak ikamet adreslerine teslim edilen Adalı Kart, ARYA işletmelerinin ardından AdaMarket mağazası ile AdaMarket Ekspres aracında da önemli indirim ve avantajlar sağlıyor.

  • 0
  • 35
Adalıkart'ın indirim ve avantajları devam ediyor!
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Kuşadası Belediyesi tarafından “hemşeri kartı projesi” olarak yaşama geçirilen Adalı Kart, AdaMarket mağazası ile AdaMarket Ekspres aracında yüzde 20 indirimle alışveriş olanağı sunuyor. Başkan Ömer Günel tarafından 2019 yılında tarıma açılan belediye arazilerinde üretilen sağlıklı gıda ürünlerinin ekonomik fiyata satıldığı AdaMarket mağazasından ve önceden duyurulan program dahilinde mahalleleri dolaşan AdaMarket Ekspres aracından yüzde 20’lik indirimle alışveriş etme olanağı bulan Adalıkart sahipleri ise durumdan oldukça memnun.

Türkmen Mahallesi Candan Tarhan Bulvarı üzerindeki yeni yerinde hizmet veren AdaMarket, Ada Bahçe’de yetiştirilen mevsimlik sebzelerin yanı sıra, civar bölgelerde üretim yapan kadın kooperatifleri başta olmak üzere, yerel üreticiler tarafından üretilen gıda ürünlerine de raflarında yer veriyor. AdaMarket’e mutfak alışverişi için gelen Kuşadalılar meyve sebzeden süt ürünlerine, peynirden yumurtaya kadar tüm temel gıda ürünlerine ulaşabiliyor. AdaMarket mağazasında tarhana, reçel, turşu ve kurutulmuş meyve gibi el yapımı ve yöresel ürünler de yer alıyor.

Temel gıda fiyatlarının günden güne artması nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren kent sakinleri için “Süt desteği”, “Beslenme çantası desteği”, “Gıda kolisi desteği” gibi pek çok sosyal yardım projesi geliştiren Kuşadası Belediyesi’nin AdaMarket mağazasında uyguladığı indirim, Adalıkart sahiplerinin bütçesine önemli bir katkı sunuyor. Uygun fiyata sağlıklı gıda ürünlerine ulaşma olanağı bulan Kuşadalılar Başkan Ömer Günel’e teşekkür ediyor.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Çiftçiler anız yakımı konusunda uyarıldı

Merkezefendi’nin mor güzelliğinde hasat tamamlandı

Çiftçiyi kuraklık vurdu

Dördüncü Gençlik ve Tarım Kampı'nın birinci dönemi tamamlandı

Adabahçe'nin yaz bereketi Kuşadalıların sofrasını süslüyor

Aydın’da pamuk çapalama yevmiyeleri belirlendi

Whatsapp İhbar Hattı