Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 21.5 °C
Açık

8 Mart Kadınlar Günü’nde müthiş konser!

Kuşadası'nda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamaları, Efes Bandosu'nun verdiği konserle taçlandı. Grup üyeleri, sergiledikleri sahne performansıyla konseri dinlemeye gelen kadınlara muhteşem bir gece yaşattı.

  • 0
  • 23
8 Mart Kadınlar Günü’nde müthiş konser!
copyright © guneyegehaberajansi.com
Yazı Boyutu:

Kuşadası'nda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, düzenlenen çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Kutlamaların finalini ise Efes Bandosu yaptı. İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda kurulan platformda sahne alan gurup üyeleri, söylediği birbirinden hareketli şarkılarla Kuşadalı kadınlara unutulmaz bir gece yaşattı. Müziğin ritmine kendini kaptıran kadınlar, konser boyunca dans edip, eğlendi. Konser sonundaysa grup üyeleri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Kuşadası'nda koser vermekten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Başkan Ömer Günel'e teşekkür etti.

Konser öncesindeyse Kuşadası Belediyesi tarafından her yaştan Kuşadalıyı Türkiye'nin farklı yörelerine ait halk danslarıyla ücretsiz olarak tanıştırmak için kurulan Kuşadası Halk Dansları Akademisi'nin (KUŞADANS) sergilediği zeybek ve damat halayı oyunları büyük beğeni topladı. Arjantin Tango dans gösterisi de geceye renk kattı.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası'nda Türk mutfağının zengin lezzetleri dünya sahnesine taşındı

Otizmli çocukların gösterisine büyük beğeni

İbramaki Sanat Galerisi çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor

"Şamanlar ve Mitler" Ada Modern Sanat Galerisi'nde

Nazilli’de okulların tiyatro şenliği başladı

Denizli'de gastronomi haritası oluşturuldu

Whatsapp İhbar Hattı